Slib - téma týdne

3. ledna 2018 v 7:03 | Kiki

Slib

Výsledek obrázku pro promise

Je to vlastně ústní závazek k různým činnostem , které bychom měli dodržet a splnit . Může se , ale i stát že to nedodržíme a porušíme . Vzniká díky tomu nedůvěřivost k ostatním lidem . Hlavně k osobě která, dala slib ale přesto ho nedodržela . Mnohé lidi to natolik zklame , že se začnou stahovat sami do sebe , uzavírat se před okolím , stranit se . Ve svém okolí můžou působit jako podivíni , samotáři , ignoranti . Jejich okolí je nechápe , ale právě to okolí nejspíš už nikdy nezjistí proč se ta osoba tak chová . Neví o jeho bolesti , zklamání a vnitřnímu zranění . Moc dobře vím o čem píši .

Je to sice už delší doba , ale i přesto tohle sem napíši . Na základní škole jsem tu holku považovala za moji velmi dobrou kamarádku , které jsem se vším svěřovala a věřila jí . Jenže jsem se dozvěděla , že všechno co jsem jí kdy řekla si nenechává sama pro sebe a vypráví o tom všem nejen ostatním spolužákům ale dokonce i svojí matce . Když jsem jí řekla co jsem zjistila , tak se mi omlouvala a slibovala , že se změní . Ale na to už bylo , je a bude dávno pozdě . Porušila všechny sliby co mi kdy dala , takže je mezi námi již dávno konec a nedá se to vzít zpět .

Jinak když něco slibuji já , tak to dodržím a když vím , že to slíbit nemůžu tak nic neslibuju . Protože nechci být tou , která lidi oklamává .Shayne Ward - No Promises
Kiki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 disneywithme disneywithme | 18. ledna 2018 v 20:22 | Reagovat

Ahoj, hezky jsi to napsala ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama