PC kurz

16. května 2018 v 5:45 | Kiki

PC kurz

Výsledek obrázku pro i love pc

V poslední době tu moc nejsem co se týče přidávání článků . Ale tímto článkem se to pokouším napravit .
Nepsala jsem ze dvou důvodů . Jednak kvůli tomu že se mi nelíbilo nebo jsem nedokázala něco vymyslet na téma týdne a také protože mám o zábavu postaráno .
Výsledek obrázku pro work
Momentálně jsem už nějakou dobu na úřadu práce , abych si našla práci . Nic jsem zatím nesehnala a tak mi z úřadu práce nabídli kurz PC a pak ještě jeden . O kterém ještě pořádně nic nevím . Od minulé středy mi začal ten PC kurz . Je to zdarma a prý za to že ho doděláme certifikát a peníze jako podporu v nezaměstnanosti . Ale o to vlastně nejde .
Výsledek obrázku pro excelVýsledek obrázku pro word
Tento kurz máme od 8:00 až do 14:30 . Je nás tam asi dohromady dvacet lidí , pracujeme na notebooku v programech Word , Excel a ještě se pak něco bude přidávat . Mně to docela jde , hlavně v tom Wordu . Včera a dnes jsme dělali v Excelu . Chápu jak se to dělá ale někdy mám výpadky ohledně vzorců atd . .
Výsledek obrázku pro all day
Většina naší skupiny jsou absolutní začátečníci . Nemyslím to zle ale prostě to tak je . Já a asi jen dalších 5 lidi víme o co jde . Sedím vedle dvou paní . Sedím přesně mezi nimi . Takže nemusím nikam chodit . Prostě nastřed u mne , zleva u jedné a zprava u druhé . Takhle celý den .
Výsledek obrázku pro bill gates
Je to docela sranda , pokaždé někdo plácne něco vtipného a tak mi často tečou slzy z očí . Včera někdo nadával a ironicky se zeptal : Kdo to vymyslel ty programy ?! A já na to : Bill Gates ! Ten co nás to učí něco řekl a pak se naše část místnosti začala smát . Neslyšela jsem co na to řekl a teď mně to mrzí . Od té doby pan učitel / lektor mi moc neradí když něco nevím . Nevím proč ale bůhví co si on myslí .
Výsledek obrázku pro i am nervous
Z celého kurzu budeme mít příští středu zkoušky . Tak jsem z toho docela dost nervózní . Nikdo nám neřekl jak budou probíhat . Nevíme ani jestli se to bude psát na papír nebo na počítači nebo jestli i ústně budeme něco povídat . Nevíme prostě nic a to mně hodně právě znervózňuje . Nejsem ale jediná kdo má nervy a doufám že to zvládnu .


Kiki
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama