Výhra ? Jen za peníze !

18. května 2018 v 14:10 | Kiki

Výhra ? Jen za peníze !


Tento případ se mi stal poprvé stalo se mi to v úterý . Jsem si takhle doma , odpočívám s knížkou a najednou někdo zvoní . Myslela jsem , že je to moje sestra a že si zapomněla klíče . Otevřu dveře a spustím zvonek k otevření . Jenže to moje sestra nebyla , už na chodbě baráku v našem patře stál jeden pán v obleku .
Související obrázek
Pozdravila jsem , on mne také . Dokonce se mi i představil . Jméno už si nepamatuji , ale stejně si myslím že bylo falešné . Začal mi povídat o tom , že zastupuje reklamu pro drogerie v mém městě . Pak mluvil o tom co vlastně nabízí . Byly to balení s parfémy CHANEl . Dokonce mi trochu nastříkl
tester na ruku . Dva druhy parfému . Voněl mi jen jeden .
Řekl , že mám dobrý vkus a že , když odpovím na soutěžní otázku . Tak kromě tohodle parfému , od něj získám a vyhraju . Otázka zněla která herečka proslavila značku CHANEL ? Dal mi dvě možnosti : Meryl Steep nebo Bridget Bardot . Pak se jestli budu platit hotově nebo kartou . Neměla jsem u dveří peněženku , ale stejně bych to platit nechtěla a tak jsem mu řekla , že nemám peníze a všechno vrátila do rukou . Řekl , že je to škoda . Já se s ním rozloučila a zavřela dveře .

Výsledek obrázku pro i am stupid
Takže jsem mu skočila já blbá na špek , pak jsem o tom řekla mamce a ta mi vynadala , že jsem ses ním vůbec neměla bavit . Takhle to vypadá , když se člověk s nečím takovým dříve nesetká.Kiki

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 23. května 2018 v 14:12 | Reagovat

To moc dobře znám. Kdysi, když jsme chodili s mamkou do města, několikrát nás zastavil (většinou nějaký muž) a nabízel parfémy. Prý originál třeba CC za 600 a druhý zdarma - když jste řekli, že nemáte peníze, tak dal nabídku at dáme, co máme.

Od jednoho jsme se dozvěděli, že jsou parfémy kradené a jsou to nějaké "fejky" :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama