Mých pět nej - téma týdne

1. června 2018 v 14:44 | Kiki

Mých pět nej

Související obrázek

V tomto článku napíšu o mých pěti nej zálibách . Více v celém článku .


1 .Tanec
Výsledek obrázku pro dance

- Tanec je moje největší vášeň . Tancuju jen doma pro sebe , ale kdysi jsem si přála být profesionální tanečnice nebo choreografka . Nakonec jsem to , ale nikomu radši ani neříkala . Protože jsem očekávala případný výsměch od svého okolí . Jakmile slyším písničku která se mi líbí nebo začne líbit . Tak si představuju jak by se na ní dalo tancovat , jak se u toho tvářit aby to vypadalo dobře a třeba i to co mít přitom na sobě . Tyhle představy mám většinou v obchodech s oblečením a musím se držet abych se nezačala kroutit do rytmu . Když už pak jsem doma , tak se zavřu v pokoji a začnu tancovat .Nikdy své představy neopakuji úplně přesně , vždycky si vymyslím něco jiného navíc . Tancuju hlavně na moderní hudbu . Ale ne na všechno co se hraje , když se mi nějaký druh hudby , písně nelíbí . Tak jako kdybych ztratila zájem o tanec a ani se na ní nehnu .
Tahle je v součastné době jedna z mých nejoblíbenějších :
J Balvin , Willy William - Mi Gente2. Zpěv
Výsledek obrázku pro singing
- Stejně jako tancování si užívám zpěv . Taky si zpívám jentak pro sebe . ze všeho nejraději když jsem sam doma . Zpívám nejvíce anglické , někdy české a pár španělských . Jak jsem psala k tanci , že se mi musí ta hudba , text líbit . Pokud ne , nepípnu ani ň a jsem jako němá .

3.Čtení knih
Související obrázek

- Ze všeho nejraději čtu takové to dámské čtení . Myslím tím romantické příběhy . Většinu knih co jsem kdy v tomto tématu četla si chodím půjčovat do městské knihovny . Pár knih dokonce i vlastním . Nejraději mám paní spisovatelku Alexandru Potter . Momentálně čtu její knihu s názvem Hledá se Romeo . Čtení mně moc baví , mám vždy lepší náladu během čtení i dočtení knihy .

4.Luštění křížovek

Výsledek obrázku pro křížovkaVýsledek obrázku pro sudoku

- Když se nudím ráda si zaluštím . Nejraději mám křížovky kam se píšou slova , potom sudoku a osmisměrky . Většinou si je kupuji jako knihy luštění nebo v časopisech vyluštím vždy všechno co jde .

5.Kreslení

Související obrázek

- Nejraději kreslím obyčejnou tužkou , někdy i pastelkami nebo temperami . Nejčastěji kreslím tužkou . Většina mých obrázků jsou vymyšlené obličeje lidí . Hlavně ženy , dávám si záležet na očích . Potom ráda kreslím zvířata . Chtěla jsem sem přidat nějaké moje nakreslené obrázky , ale nechtějí se sem do galerie nahrát . Tak proto tu nic není , i když jsem chtěla .


Tak tohle je konec mého článku , doufám že se Vám bude alespoň trochu líbit a zahlasujete v anketě .

Kiki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vyberte co Vás baví nejvíce ...

Blog 50% (1)
Čas s přáteli 0% (0)
Čtení knih 0% (0)
Hra na hudební nástroj 0% (0)
Chovatelství 0% (0)
Kreslení 0% (0)
Luštění křížovek 0% (0)
Pečení 0% (0)
Sport 50% (1)
Tanec 0% (0)
Vaření 0% (0)
Zahradničení 0% (0)
Zpěv 0% (0)

Komentáře

1 erin-dixx erin-dixx | Web | 1. června 2018 v 19:39 | Reagovat
2 Blue Jane Blue Jane | Web | 1. června 2018 v 21:03 | Reagovat

I já mám ráda tuhle písničku :-P zpívat bohužel neumím :-( knížky mě moc neberou :-? když mě to chytne tak dokážu luštit skoro celý den ;-) mě kreslení vždycky uklidní :-D más moc hezké Plamenˇákové pozadí O_O .

3 Lucka Lucka | Web | 1. června 2018 v 21:03 | Reagovat

Já taky ráda luším křížovky nebo sudoku, jen musím takové ty pro začátečníky, jinak jsem u vyšší obtížnosti v čoudu. :-D

4 E* E* | Web | 1. června 2018 v 21:42 | Reagovat

Pěkný článek. Taky ráda lustim :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama