Práce na obzoru

11. června 2018 v 7:12 | Kiki

Práce na obzoru

Výsledek obrázku pro work
V tomto článku budu psát jak už název článku napovídá o své snad budoucí práci .


Jak jsem o této práci dozvěděla ? Jsem evidovaná na úřadu práce s tím , že hledám práci . Dvě paní poradkyně mi zavolaly , abych přišla na úřad práce , že mi řeknou o práci která je pro mne velmi vhodná . Když jsem tam přišla ,tak mi ihned řekly o jakou se jedná . Řekli mi mnoho informací o té práci a požadavky které paní zamestnavatelka požaduje . Říkaly , źe na paní zamestnavatelka požaduje mladou , příjemnou a pohlednou slečnu . Paní poradkyně o mne dokonce mluvily s paní zamestnavatelkou , protože jsem je napadla jako první . Moc mile mne překvapilo že mne považují za pohlednou i přesto jakou mám tlustou postavu .
Související obrázek

Jedná se o práci prodavačky v obchůdku s kávou . Tento obchůdek je necelých 10 km od města kde bydlím . Je to i chráněná dílna . Pracují tam lidi s invalidním důchodem , včetně mentálně postižených . Kromě kávy se tam prodávají ovocné sirupy , muffiny , mřížkové koláče , pečené čaje , vážená káva - mletá i zrnková . Kávu budu vařit do plastových kelímků - Latté , Espresso . Budu dokonce kávu navažovat dle objednávky zákazníka a také tu kávu případně mlít .
Související obrázek
Související obrázek

Minulý čtvrtek paní zaměstnavatelka přijela na úřad práce a přišla jsem tam i já . Byla jsem z toho prvního setkání docela dost nervózní , ale myslím že to dopadla nakonec dobře . Říkala mi o svých požadavcích , o pracovní době , o prodejně , o zboží které se tam prodává ... . Potom se se mnou domluvila na pátek abych přijela do prodejny se kouknout .

V pátek jsem tam tedy jela s rodiči autem . Mamka šla se mnou do prodejny , mají to tam docela malé , ale moc hezké a voňavé kávou . Paní zaměstnavatelka mi ukazovala co vše se na prodejně dělá , ukázala mi i ostatní dílny a pak jsme šly k ní do kanceláře . Řekla nám o platu který případně budu dostávat . Potom jsem se s ní domluvila , že dnes v pondělí - 11.června přijdu na vyzkoušení si práce v prodejně . Strašně se bojím že to nějak zkazím a nevezme mne .
Výsledek obrázku pro i am nervous
Výsledek obrázku pro i am nervous

Takže právě teď dopisuji tento článek a mám nervy na dranc . Až budu vědět jak to teda všechno dopadlo , tak Vám určitě o tom napíšu další článek .
Výsledek obrázku pro i am nervous

Tak se mějte zatím krásně a přeju Vám příjemný týden .

Kiki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 11. června 2018 v 17:53 | Reagovat

Určitě to bude v pohodě, pracovat s kávou musí být zajímavé :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama