Představa tvé budoucnosti - téma týdne

14. června 2018 v 9:30 | Kiki
Výsledek obrázku pro future nápis

V tomto článku tématu týdne Vám napíšu , docela pochmurné a ošklivé věcičky ohledně mojí představy budoucnosti , tak jestli chcete tak čtěte dál .

Související obrázek
Související obrázek

V první řadě chci říct , že to že žiji je jedna velká náhoda . Když jsem rodila na svět nešla jsem hlavičkou , ale nožičkama . Napila jsem se plodové vody , byla jsem v inkubátoru , měla jsem zápal plic a mozkovou disfunkci . Takže prvním bodem článku je : Proč zrovna já ?
Výsledek obrázku pro proč
Moje představa o mé budoubnosti je taková . Jsem psychicky nemocná , jsem levá jak šavle - z toho plyne , že jsem téměř nezaměstnatelná . Jsem neschopná co se týče dělat něco rukama . Je to strašný pocit , když vidíte jak jste neschopní a i když se snažíte nic Vám nejde a tím pádem jste vlastně k ničemu .
Související obrázek
Kvůli mému psychické nemoci nemůžu mít děti , jako můžu , ale zároveň ne . Nikdy nemůže dojít k tomu že otěhotním . Jsem s tím už jakž takž smířená , ale stejně mne to moc mrzí .
Výsledek obrázku pro future nápis
Jako další bod ohledně mé už dopředu zkažené budoucnosti je fakt , že se mnou nikdo nevydrží . Tím myslím s mojí postavou . Jsem strašně tlustá , vyžraná . Snažím se cvičit , jíst zdravě a nepřejídat se . Ale není to na mně vůbec vidět .
Související obrázek

Nikdo se mnou ani nevydrží i z toho důvodu , až se dozví o mé nemoci a také o tom , že nemůžu mít děti . Nechci znít namyšleně , ale myslím si že vnitřně nejsem zlý člověk . Akorát to nikdo nepozná protože mne nikdo nechce a ten za kterého bych dala cokkoliv . O mne nestojím tuplem .
Výsledek obrázku pro if i stay
Až jednou pro mne a pro sestru tu nebudou ještě horší a pokud o mne jako o nemocnou starší sestru nebude stát moje nestát ani ona . Tak určitě skončím někde na psychiatrii až do smrti .
Související obrázek

Takže jedinné východisko z toho všeho je jedinné , skoncovat to všechno hned a sama . Abych nebyla do budoucnosti sestře , rodičům a zbytku rodiny přítěží .

Takže už brzy sbohem a závěrem jedna soundtracková hudba k filmu Zůstań se mnou .

Kiki
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 zuzani_ca zuzani_ca | Web | 14. června 2018 v 11:09 | Reagovat

Chtělo by to najít nějaký bod, od kterého se odrazíš a povzneseš se nad tím. Je potřeba bojovat a ty to zvládneš :) Hlavně se nesnažit myslet negativně, to ti akorát ubere místo přidá. A najde se člověk, co tě bude mít opravdu od srdce rád

2 Lucka Lucka | Web | 14. června 2018 v 11:36 | Reagovat

Já si myslím, že nic není tak zlé, jak to třeba v tuhle chvíli vypadá. Od narození to podle toho, co jsi napsala, nemáš lehké, ale i tak se na světě dá najít spousta pozitivních věcí, které tě mohou udělat šťastnou.

Zaprvé, je důležité smířit se s tím, jaká jsi a mít se takovou ráda - věř mi, že to neříkám jen tak, sama jsem si k tomu bodu došla. Do hubené holky mám daleko a přesto mám přítele, kterému to nevadí. Ne každý kluk vyhledává holku, na které chřastí kosti. Jakmile si sama k sobě najdeš cestu, tak i okolí to zaregistruje a když se sama uvidíš v lepším světle, budeš veselejší a na okolí je to znát, věř mi. :-)

Ohledně těhotenství mě to opravdu mrzí, na druhou stranu existuje třeba možnost adopce. Nevěřím, že by s tebou kluk nechtěl být jen proto, že nemůžeš mít děti, to by musel být pořádný omezenec a z takových si rozhodně nic nedělej!

A představa toho, že ti všechno třeba nejde... No komu jo? Já jsem taky levá jak šavle a brigádu jsem si našla. Hele, ono je všechno o cviku, učený z nebe nikdy nespadl. Takže rozhodně neházej flintu do žita.

Přeji hezčí budoucnost než tu, kterou jsi tu vypsala a pevně věřím, že se jí dočkáš. :-)

3 Lucy Lucy | Web | 15. června 2018 v 10:47 | Reagovat

Myslím si, že to vidíš moc černě. Nechci, ať to teď vyzní blbě, ale nezkoušela jsi psychologa? Možná by ti uměl pomoct.

A přesně, jak říká Lucka - nic není tak zlé, jak vypadá. Můžeš mi vysvětlit, jak myslíš to, že nemůžeš mít děti ale zároven ano? O_O

Na ruční práce jsem taky levá a to jsem zdravá :-D To se stává.. Přeji ti hezkou budoucnost a at vše nevidíš tak černě. ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama