Kde se stala chyba ? - téma týdne

23. července 2018 v 3:05 | Kiki

Kde se stala chyba ?

Související obrázek
V tomto článku napíšu o tom jaký jsem evidentně zoufalec.


Související obrázek

Kde se stala chyba ? Tak tuhle větu si pokládám celkem dost často . Hlavně když nevím proč mne někdo nějak najednou odsune na druhou kolej a ani po čase se znovu neozve .

Cítím se vždycky při používání této věty velmi zoufale . Ale to možná někteří znáte tento to pocit . To jak jste si něco přáli a doufali že se to možná i splní a budete šťastní . Jenže někdy a u mně to nevyjde vůbec . To někdy myslím že je slabé slovo . Spíš více než často , jsem prostě jen blbka a jsem prý snadná kořist jak o mně kdosi říká .
Související obrázek
Momentálně stále čekám co nového případně budu s tím jak o něm tady píšu básničky . Je to jedna z kterých si myslím že se mi povedla ( Být tebou ) . Jsem takový no možná až magor ale začala jsem psát další básničky a mám jich zatím jen čtyři . Plánuji si źe je krasopisem přepíšu a jednou mu je všechny dám v obalce kterou mu dovolím otevřít až doma . Snad se mi pak znovu ozve , teda pokud se ozve teď .

Kde nastala chyba ? Myslím si že pár důvodů pro své chování má kvůli tomu že jsem tlustá ,
nudná ,
možná pro něj i blbá ... .
Související obrázek
Vždycky mně mrzí když to takto dopadne . Většinou to dopadá tak že se v myšlenkách topím a nedokážu vyplavat . Někdy ani snad ani nechci . Jsem prostě zoufalá a nemůžu si pomoct .

Tak tohle byl článek k tématu týdne snad se bude líbit . I když si v něm jako obvykle jen stěžuji . Ale mně to pomáhá vypsat sem své pocity . Vím źe tento článek neurazí ani nenadchne , ale myslím si že je to alespoň něco .Tak se zatím mějte hezky a přeji Vám šťastnější osud než je ten můj !Kiki
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama