Znovu to vypadalo dobře , ale dopadlo ještě hůř než to bylo

13. července 2018 v 15:44 | Kiki

Znovu to vypadalo dobře , ale dopadlo ještě hůř než to bylo

Výsledek obrázku pro LOVE

Tento článek bude navazovat na minulé téma týdne , které bylo Být tebou a ještě nějaké novinky co se mi v poslední době udály .Pro začátek článku Vám všem chci poděkovat za všechny Vaše názory , podpory , chvály k poslednímu článku na tady na blogu . Jak už název tohoto článku napovídá , tak se mezi ním a mnou znovu něco stalo .


Související obrázek
Už jsou to asi tři co jsme se viděli . Předtím jsem si myslela , že už ho nikdy neuvidím a že mám opět smůlu . Jenže to byl částečný omyl . Ozval se mi znovu , jakoby se nechumelilo jestli bych se s ním ještě chtěla vidět . Měla jsem zrovna čas a tak jsme se za dva dny viděli .
Výsledek obrázku pro rain
Tohle setkání bylo lepší než to minulé . Sice pršelo jako z konve , ale přesto za mnou přijel . Když vystoupil z výlukového autobusu . Byli jsme domluvení , že se půjdeme kouknout do jednoho obchodu . Tak když jsme tam přišli , tak si něco koupil a pak se mně zeptal mají tu někde gumy ? S tím jeho potuteplným úsměvem , tak jsme šli k pokladně a tam ty gumy měli .

Výsledek obrázku pro louka
Pak jsme šli na naše místo , je to taková zděná bouda . Ale v tom děsti jsme byli úplně mokří a to jsme měli deštníky . Moc blízko to nebylo a jediná možná cesta je jít kolem řeky přes louku . Takže jsme byli mokrý ještě víc než dost .
Související obrázek
Znovu mně políbil a byli jsme tam spolu možná hodinu . Pak už jsme museli jít . Seděli jsme v té boudě a ušpinil si kalhoty . Tak jsme pak znovu šli do obchodu kde jsme byli hned ráno . Sháněl se po kartáči , rejžáku . Prostě po něčem čím by to vyčistil , tak jsme to tam našli a zkoušel to tam jestli to tím vůbec půjde .
Výsledek obrázku pro smích
Jsem si dělala srandu , že to nemusí ani kupovat a vyčistí si to , že to tam potom vrátí . Jsme se smáli a on si je koupil . Když pak jsme vycházeli , tak v mezipatře na schodech si vyndal ten kartáč a rejžák , kterými si začal čistit nohavici a půlku zadku . Chodili tam lidi a koukali na něj jako co to dělá a proč si drbe půlku zadku . Lidi chodili , koukali a já z toho měla záchvaty smíchu . Hlavně když prošla jedna babka a koukala na něj tak , že jí málem odlétla dioptrie z brýlí . Tak moc na něj přímo zírala a ještě se za ním otočila .
Výsledek obrázku pro smích
Když pak to vypadalo , že nohavice a půlku zadku vyčistil tak jsme šli na autobusový nádraží . Chvíli jsme seděli , pak si šel zakouřit a pak jsme šli zpět . Jsme si povídali a těsně než jsem pak odešla tak mu akorát jel autobus .
Související obrázek
Byla jsem šťastná , že přijel a byli jsme spolu . Ještě ten den , jsem mu napsala že mi chybí a on mi napsal ty mně též . Další den jsem se dozvěděla , že jsem dostala práci a napsala jsem mu to také , jenže on se se mnou asi díky této nečekané novině přestal bavit .
Výsledek obrázku pro proč
Naposledy mi napsal 28. 6 . a od té doby nic , dokonce si mně smazal a pak dokonce i blokoval . Vůbec nevím co je špatně , ale neskutečně moc mně to štve a mrzí . Pořád doufám , že se mi znovu ozve , ale někdy už asi ani nedoufám .


Sima - Spolu - Acoustic verisonKiki

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama