Srpen 2018

On a já teď

29. srpna 2018 v 7:14 | Kiki

On a já teďVýsledek obrázku pro our love
Před dvěma týdny jsme se viděli po dlouhé době . Než jsme se znovu viděli , tak jsme se neviděli asi tři týdny . Neviděli jsme se protože měl hodně práce v jeho práci , byl s rodiči u příbuzných . Prostě němohl , ale snažil se mi každý den psát . Takže je vidět , že se snaží a že mně snad opravdu miluje .
Výsledek obrázku pro srdce
Když jsme se spolu sešli , tak to začalo krásně . Viděla jsem jak se blíží od vlaku ke mně . Napadlo mně že bych na něj mohla čekat v podchodu a že na něj vybafnu . Pak když už byl dole tak si vůbec nevšiml že jsem za rohem a tak jsem na něj bafla . On se strašně leknul a já jsem se mu smála . Když se jakž takž vzpamatoval z toho leknutí , tak mně objal kolem ramen a řekl že se na mně těšil .
Související obrázek
Potom jsme šli spolu na naše místo , než jsme tam došli tak mně skoro celou cestu líbal . Tam jsme si pak sedli a dělali jsme různé blbosti . Když jsme se pak vraceli na vlakové nádraží . Tak jsme si spolu sedli , povídali si o něm i mně . Znovu jsem mu řekla o mojí nemoci a on to přijal dobře . Řekl mi , že kdybych se znovu dostala do nemocnice , že bude ochotný za mnou jezdit .
Výsledek obrázku pro láska
Už je to týden co jsme se neviděli a on je ode mne asi 70 km . Je to dálka , já vím . Ale o to víc se na sebe těšíme , ale snad nám vyjde jedna věc kterou oba moc chceme . Chceme spolu bydlet , hledáme si malý byt v Českých Budějovicích . Každou chvíli si posíláme nabídky bytů . Domluvili jsme se spolu na jednom a tak on napsal majiteli , který se mu , nám zatím neozval . Zajímalo jak mu to napsal , protože on dělá docela hrubice . Možná i to je důvod proč ještě neodepsal . Ale snad ne . Doufáme , že se ozve .

Písnička z filmu The Greatest Showman - Opravdový Showman

Zac Efron , Zendaya - Rewrite The Stars
Kiki
Writing challenge - 2. článek Popiš svou ranní vstávací rutinu

15. srpna 2018 v 8:24 | Kiki

Writing challenge - 2. článek Popiš svou ranní vstávací rutinu

Výsledek obrázku pro wake up


Úkol : Popiš svou ranní vstávací rutinu .


V tomto článku budu psát o svých ranních činostech , které dělám každý den .

Jak se to mezi ním a mnou zlepšilo . I když ...

3. srpna 2018 v 7:40 | Kiki

Jak se to mezi ním a mnou zlepšilo . I když ...Související obrázek
Jeden mi kamarád mi často řekl , že když budeš v něco věřit tak se Ti to co chceš může splnit . Několik let se touto mantrou řídím a tak vždycky se nepouštím naděje . I když ne vždycky se mi to podařilo . Více v celém článku .

Prázdninové výlety

3. srpna 2018 v 6:46 | Kiki

Prázdninové výlety

Výsledek obrázku pro summer

Tak tohle všechno bylo velice fajn , více v celém článku .