Jak se to mezi ním a mnou zlepšilo . I když ...

3. srpna 2018 v 7:40 | Kiki

Jak se to mezi ním a mnou zlepšilo . I když ...Související obrázek
Jeden mi kamarád mi často řekl , že když budeš v něco věřit tak se Ti to co chceš může splnit . Několik let se touto mantrou řídím a tak vždycky se nepouštím naděje . I když ne vždycky se mi to podařilo . Více v celém článku .

Související obrázek
Je to zase už asi tři týdny co se mi ozval . Znovu jsme se sešli , znovu jsme byli spolu a taky znovu to bylo moc fajn a to i přesto , že nám znovu pršelo . Jezdí za mnou vlakem . Nemá auto , takže když jsme spolu seděli na vlakáči . Tak mně zarazila jedna věc o které ani neví že to vím . Prostě jsme nějakou dobu mlčeli , jako ne že bych nechtěla mluvit . Ale nechávala jsem to i na něm jestli něco bude říkat . Neříkal nic , ale hlavně že měl mobil v ruce a psal si s nějakou Lucií . Myslel si , že to nevidím , ale všimla jsem si toho . Nic jsem mu pro jistotu neřekla , ale vím něco co mně docela žere . Tak jsem si vytáhla taky mobil a tvářila se naschvál jako že se něčemu směju .
Ale přitom jsem měla slzy v očích . Naštěstí si toho nevšimnul . Pak řekl , že je mu trochu zima a tak jsme šli nachvíli do vnitřní haly vlakáče .
Výsledek obrázku pro crying eyes

Tam si koupil v automatu kakao a pak ukecal i mně ať si něco dám . Tak jsem měla moje oblíbené moccacino . No a pak jsem si z něj dělala sranu , že si kakaíčko protože je mu to jeho kakao nechutnalo . Pak jsme šli ven protože si šel zakouřit . Měl čas ještě asi půl hodiny , ale já jsem už skoro musela jít . Tak šel se mnou kousek . Říkal mi vtip a já pak je mu taky jeden . Když jsme se pak loučili tak mně objal a políbil . Pak jsem teda šla nebo spíš utíkala domů . Protože jsem málem přišla dýl než jsem měla doma být . Byla jsem doma asi za tři minuty . Odpoledne jsem pak měla od něj zprávu , že mi děkuje za dnešek a těší se na mně až znovu budeme spolu .
Výsledek obrázku pro love


Pak se mi zdálo , že se se mnou zase baví , nebaví . Nevěděla jsem co o tom mám myslet . Ale pak mi napsal , miluju Tě a nemůžu být s Tebou . Dokonce mně a jeho začal nazývat nás , což mi udělalo radost . Chtěl abych o nás řekla rodině , tak když jsme přijeli z té vody tak jsem to řekla mamce a ségře najednou . Koukaly jak dva puci . Mamce se on nelíbil co se týče chování a chce abych s ním přerušila kontakt , ale to v žádném případě neudělám .

Výsledek obrázku pro love


Když jsem se pak vrátila z vody a napsala jsem mu , že jsem to řekla tak nic nepsal . Napsal mi asi o tři , čtyři déle , že teď nebude moct , ale že se mu stýská a , že na mně moc myslí . Domluvili jsme se spolu , že se sejdeme až teda moc a že na něj počkám . Ale je tu otázka zda i on na mně bude čekat . Když jsem viděla to co jsem možná neměla vidět ani vědět .

Alan Walker - Love
Když to půjde tak teď budu více na blogu , jsem totiž znovu bez práce . Takže fakt ironicky super .

Kiki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronika haj Veronika haj | Web | 6. srpna 2018 v 12:41 | Reagovat

laska. je slozita, je neskutecne bolestiva, je ale neustale kolem nas a nedokazeme bez ni byt. i kdyz jsme porad zklamavani dokola tak se porad vracime i k tem kteri nam ublizuji. nekdy mi to prijde i jako zacarovany kruh ze ktereho se tezko hleda cesta ven

2 Jana Jana | Web | 6. srpna 2018 v 12:58 | Reagovat

Jako je mi fakt líto, že v přítomnosti s tebou se věnoval nějaké Lucii... každopádně je hezké, že tě políbil, ačkoliv je škoda, že se mámě nějak nelíbí.. hlavně na nic nespěchej...aby neměl na prstu deset holek, ale tak to víš sama nejlíp. :-) A doufám, že příští setkání bude příjemnější. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama