Prázdninové výlety

3. srpna 2018 v 6:46 | Kiki

Prázdninové výlety

Výsledek obrázku pro summer

Tak tohle všechno bylo velice fajn , více v celém článku .


Minulý víkend jsme prožili několik fajn zážitků , výletů . V pátek jsme jeli na houby na Šumavu . Něco jsme našli , ale bylo toho méně než minule . Mojí sestru to moc nebavilo to hledání a tak sbírala borůvky . Když jsme pak přijeli domů , tak jsme si udělali houbový řízky .
Výsledek obrázku pro lipno

Další den jsme jeli na Lipno , konkrétně do Horní Plané . Sotva jsme přijeli tak jsme šli hned do vody . Ani jsme moc neplavali , jen jsme se pinkali a pak se o nás furt něco otíralo . Tak jsme se vždycky zhorzili co to bylo atd . . Hodně jsme se u toho smáli . Smáli jsme se tak furt a nahlas , že lidi na nás koukali jako kdybychom byli zhulení . Ale my jsme doopravdy nebyli . Když jsme pak vylezli z vody , tak jsme šli hrát minigolf . Říkala jsem si pro sebe , že mně to nebude bavit , ale nakonec mně to bavilo .
Výsledek obrázku pro raft člun
Ještě v tento den , jsme jeli do kempu Vltava . Když jsme tam přijeli , tak jsme dostali kliče od chatky . V chatce bylo šest postelí a nic víc . Byli jsme ale čtyři . Další den když jsme se vyspali . Jsme se chystali na vodu s raftem . Bála jsem se toho , kvůli tomu , že neumím pádlovat a nikdy jsem nic nesjížděla . Nakonec to bylo taky fajn a v pohodě . Dokonce mně pádlování nakonec šlo a bavilo . Sjeli jsme jen jeden malý jez z kterého jsem sice z dálky měla lehce vítr . Bylo to ale tak rychlé že jsem se nakonec ani nebála . Když jsme se pak vrátili do kempu , tak jsme se sbalili a jeli domů .
Výsledek obrázku pro summer
Moc mně to bavilo a líbilo . Dnes jedu - 3.srpna na Milavy a vrátíme se v neděli . Takže to je konec článku , snad se alespoń trochu líbil . Přeji Vám spoustu krásných letních zážitků !Kiki

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama