On a já : Složité rozhodování

2. září 2018 v 15:14 | Kiki

On a já : Složité rozhodování

Související obrázek

Je tu další článek , který se znovu týká našeho vztahu . Teda pokud to ještě vztah je . Plačící

Související obrázek

Všechno to začalo ve čtvrtek tohoto týdne . Chtěl abych za ním přijela , ale nenapsal mi to dřív . Napsal mi to až v ten čtvrtek ráno . Moje máma mě více méně nechce nikam pouštět a to je mi prosím 22 let . Dělala jsem si naději , že mi to vyjde a on taky . Jenže máma mi řekla nebo spíše napsala Dnes opravdu ne . Chtěla jsem za ním jet až odpoledne a asi to jí vadilo nebo nevím . Tak jsem mu napsala , že nemůžu a on byl docela z toho naštvaný . Ne ani ne tak na mně ale na mojí mámu . Dokonce mi pak napsal Promiń ale myslím že bude lepší se nevídat kvůli tvojí mámě , když Tě nikam nechce pouštět . Jakmile jsem si tuhle zprávu od něj přečetla , tak jsem měla oči plné slz a téměř celé dopoledne probrečela . Mezitím mi psal a když jsem nevěděla co víc napsat . Napsala jsem mu Bez Tebe nemá můj život smysl . Což jsem si myslela a myslím stále .Byl to snad jeden z nejhorších dnů v mém životě .
Výsledek obrázku pro love thinking
Odpoledne mi pak psal , nebyla jsem doma a tak mně překvapilo , že mi ještě píše . Napsal mi Pořád na Tebe myslím a sliboval že mně nikdy neopustí . To mně jakž takž zklidnilo . Pak navázal na to , že chce se mnou bydlet a že mu stále nikdo na ten inzerát co na něj psal se stále nikdo neozval . Našel nějaký menší byt , ukázal mi ho a pak zachvíli mi od něj přišla zpráva o tom , že napsal té paní která přidala tento inzerát . Myslím si že udělal dobře ale zároveń to bylo na mně docela rychlé . Večer mi ještě napsal , že nám už domluvil na úterý ukázku toho bytu s tou paní .

Výsledek obrázku pro hate
Druhý den v pátek se mě ptal na to co mi ještě napsal ve čtvrtek taky . Ta otázka byla ohledně toho jestli bych s ním mohla jet spát k němu . Chtěla jsem , řekla jsem to mámě . Nebyla z toho vůbec nadšená a nechtěla mi to dovolit . Druhý den v pátek jsem ji napsala sms kde jsem jí napsala , že ať se jí to líbí nebo ne tak za ním prostě pojedu . Je mu jsem řekla , že jsem si to zařídila po svém a že tam za ním přijedu . Byl nadšený , já také a měla jsem plno síly . Jenže když máma přišla z práce . Tak řekla jen , že prostě ne a všechny možný důvody proč nemám za ním jezdit . Nakonec jsem ustoupila a napsala mu , že nepřijedu . Nepřijedu i přesto , že měl pro nás vymyšlené co budeme dělat atd. . Napsala jsem mu to až večer a pak mně máma donutila vypnout si mobil a abych jí ho dala . Pak celou sobotu mi nechtěla ten mobil vrátit . Čímž mně pěkně štvala a tak jsem se přes její tablet tajně koukla na stránku kde si spolu píšeme . Viděla jsem tam od něj jen jednu jedinou zprávu . Bylo tam napsánou Už nikdy Tě nechci vidět s naštvaným smajlíkem . Tak jsem mu tam napsala Mrzí mně to a omlouvám se Ti že jsem nakonec nemohla . Až Ti dojde o koho jsi přišel tak se ozvi , moc Tě miluji a mrzí mně že jsem o Tebe přišla a snad mi to někdy odpustíš .
Související obrázek
Dnes mi dopoledne máma vrátila mobil . Měla jsem od něj několik sms a asi tři zmeškané hovory . Na stránce kde si píšeme bylo , že by si moc přál abych za ním přijela dnes . Jenže nemůžu kvůli mamě a i kvůli tátovi který nás dnes pozval na večeři do restaurace jako na konec prázdnin . Za hodinu přijde . Dnes mi on ještě psal , že stále chce se mnou bydlet a že mám jeho . Jenže jak se mám rozhodnout . On a nebo rodina ? Nevím co je pro mně důležitější a o to horší je tohle rozhodování . Plačící

Beyoncé - Broken Hearted - Girl


Kiki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama