Writing challenge - 3. článek Popiš svůj současný vztah

11. září 2018 v 7:16 | Kiki

Writing challenge - 3. článek

Výsledek obrázku pro love


Úkol : Popiš svůj současný vztah

Dnes napíšu článek takové shrnutí jak to se mnou a s ním vypadá . O našem vztahu , který možná ale jistě skončí někde v háji zeleném .

Výsledek obrázku pro i love you pictures
 1. Poznali jsme se před třemi měsíci na jedné seznamce - on mi napsal , moc se mi nelíbil ale stejně jsem mu odepsala .
 2. Psali jsme si , někdy volali každý den .
 3. Když jsme se prvně viděli , tak se mi líbíl a já jemu taky , byl už prý do mně tenkrát zamilovaný - dokonce mi dal prstýnek .
 4. Po druhé si ušpinil zadnici a strašně pršelo , tak si koupil kartáče na čištění - psala jsem sem na blog o tom článek .
 5. Viděli jsme se pětkrát , jednou jsem se zmínila , že bych do budocna s ním chtěla bydlet - jeho to taky napadlo a tak spolu koukáme na byty přes internet , momentálně čekáme na odepsání .
 6. Doma z něj vůbec nikdo není nadšený , kromě mého táty - nelíbí se jim jak vypadá , nelíbí se jim co má za práci , nelíbí se jim že má děti , nelíbí se jim že je z dálky , nelíbí se jim na něm nic .
 7. Máma mně téměř nikam s ním nechce pouštět a tak to dokonce málem dopadlo tak , že se se mnou rozešel - brečela jsem od první vteřiny co jsem to viděla ve zprávě od něj , napsala jsem mu na to , že ať moji mámu neřeší , neopuští mně a že bez něj nemá můj život smysl , myslím to vážně kdybych ho měla doopravdy ztratit tak se radši zabiju kvůli tomu mému už až moc již s prominutím zajebanému životu .
 8. Odpoledne mi napsal , že na mně pořád myslí , že mně neopustí a že se mně nikdy nevzdá - nevěřila jsem vlastním očím a byl jsem samozdřejmě moc ráda , že se takto ke mně zachoval .
 9. Naposledy jsme se viděli minulé úterý , přijel za mnou a první co udělal tak mi dal plyšáka koupil mi ho než šel na vlak - někdo by možná řekl , že je ten plyšák ošklivý ale mně se moc líbí .
 10. Máma se rozhodla , že by ho chtěla poznat nebo spíš s ním mluvit jen o něm - jsem z toho asi víc nervózní než oni oba dva .
 11. Mezitím co jsme se neviděli , tak si založil nový profil - čímž mně šokoval , protože mi tvrdil že si s jinými holkami nepíše , ale hlavně že je má na profilu v kontaktech .
 12. Zítra za mnou přijede , těším se na něj - těším se na něj , ale zároveň se toho trochu bojím , ne jeho ale sebe , nejraději bych mu vpálila proč má potřebu psát s jinýma když má mně , bojím se toho že si mně zase zablokuje a bude totální konec všeho .
 13. Pokaždé když jsme spolu tak mi , říká že mně miluje - ale nevím co si o něm mám v poslední době myslet , miluji ho tak strašně moc , že o to víc to bolí , když vidím jak mu na profilu jsou další a další holky , momentálně už je jich pět .


Eminem - When Im Gone
Have you ever loved someone so much,
you'd give an arm for?
-
Miloval si někdy někoho tak moc
že by jsi za něj dal život?


Tahle část textu je moje nejoblíbenější a co se alespoń mně týče tak je pravdivá .
Pro něj bych udělala všechno .Kiki


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama